Koupelny a bytová jádra

Přesluhuje už vaše bytové jádro, které drží pohromadě jen sílou vůle a toužíte po nové čisté koupelně popřípadě kuchyni?

Jde o místnosti a centra denní potřeby. Víme že když přijde čas na rekonstrukci je třeba postupovat rychle a ohleduplně. Jde také o spoustu prácí, např: bourání, zdění příček, sádrokartóny, omítky, obklady, instalace atd.. Nové jádro přináší nové možnosti uspořádání prostoru jak pro běžného občana tak pro Tělesně postižené.

Dispozice

Při realizaci nové koupelny přichází možnost nového uspořádání prostoru, kdy můžeme přistoupit k individuálním potřebám každého klienta, aby byl prostor nejen příjemný na pohled ale hlavně aby sloužil všem Vaším požadavkům na rozmístění, výšku a prostor.

I malá koupelna díky novému designu sanitárního vybavení může nabídnout nejen větší prostor ale hlavně komfort užívání a to i pro tělesně postižené. Taktéž koupelny rodinných domů by měly být navrženy tak aby vyhovovali všem členům rodiny a jak starší generaci tak i dětem.

Obklady

Obklady a dlažby jako finální úprava povrchů provedena profesionálně může i běžné místnosti dodat nádech modernosti a elegance. V dnešní době je veliký výběr jak obkladů, dlažeb, mozajek různých velikostí a barev, tak i nespočet doplňků, které ve správném provedení nejen plní svou funkci, ale mohou výrazně ovlivním Váš pocit a náladu. Moderní a precizně provedené obklady či dlažby jsou taktéž vizitkou majitele.

Máme více jak 10 let zkušeností v této oblasti a tím můžeme nabídnout vysokou kvalitu odvedené práce do všech detailů, kdy i malá a levná koupelna bude vypadat moderně a profesionálně. Práce provádíme rychle a čistě, za použití nejnovějších technologií se zárukou vysoké kvality odvedené práce.

Vybavení místnosti

Podstatou koupelen je sanitární keramika která díky modernímu designu nejen dotvoří pěkný efekt v místnosti ale hlavně přinese komfort užívání. Ruku v ruce sanitární keramiky jde i koupelnový nábytek který může být její součásti např: umyvadlo se závěsnou skříňkou.

Koupelnový nábytek je nejen efektní díky množství nabízených variant barevného provedení a tvarům ale pomůže schovat prostředky které jsou nutností avšak svým volným rozmístěním v koupelně kazí celkový dojem. V neposlední řadě jsou zrcadla které umíme dodat samostatně na míru na obklad , jako součást obkladu i v listelách nebo v lištách z LED pásky a také jako součást dvířek

Osvětlení

Výrazným prvkem místnosti je osvětlení, kterým dotvoříme elegantní vzhled a dostatečně prosvětlíme místnost, aby jste se zde cítili pohodlně a příjemně.

Nabízíme realizaci:

Bodové osvětlení - zabudované do SDK stropů a obložení, nebo jako nástěnné svítidla nad zrcadlo a na stěny

LED osvětlení – montáž v Al lištách na strop, stěnu, do podlahy, kolem a nad zrcadlo, jako dekorativní prvek kolem skříněk a poliček jak v bílé tak i v barevné variantě.

Halogenové osvětlení – viz bodové.

 

Jste li rozhodnuti pro rekonstrukci neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, poskytneme informace a vzorky pro snadnější cestu k návrhu a realizaci. Rozpočet uděláme zcela ZDARMA.

Úspěšnou rekonstrukci bez starostí za BULLSTA

vám přeje Miroslav Bulla