Podlahy

Konstrukce podlahy musí vyhovovat několika podmínkám jako jsou například odolnost, neprůzvučnost, bezpečnosti jako požární, hygienické atd. Podlaha je ale také vizitkou domu či bytu. Svým vzhledem může doplnit vzhled místnosti, určit její účel a náladu kterou má navodit.  

Nabízíme realizaci podlahy:

Podlahy Lité

Anhydrit

Tekutý samonivelační anhydritový litý potěr je určený pro realizaci vnitřních podlah. Vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu (dlažby, plovoucí podlahy, koberce, parkety, apod.).  Aplikace potěru je snadná a rychlá bez nutnosti vibrování, vyztužování a pracného rovnání povrchu.

Litý potěr

Tekutý samonivelační cementový potěr umožňuje vyrovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu. Uplatnění nachází hlavně v místech, kde není možné použít anhydritových potěrů AnhyLevel, např. z důvodu trvale vlhkého prostředí. Potěr nevyžaduje vyztužení a je pochozí již po 24 hodinách.

Nivelace

Vyrovnávací potěrový materiál na bázi cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad vhodný jako vyrovnávací vrstva v občanské a bytové výstavbě, které nejsou namáhané na obrus. Umožňuje vyrovnání nerovností až do výškového rozdílu 30 mm.

Epoxid

Vzhledem k výborným užitným vlastnostem nalezly epoxidové a polyuretanové pryskyřice využití všude tam, kde svými vlastnostmi výrazně převyšují klasické materiály. Oblíbenost těchto materiálů u našich předních architektů stále roste. Mezi největší přednosti interiérové podlahy patří nadprůměrná odolnost, bezespárá aplikace, celoplošné zakotvení k podkladu, vysoká pružnost a protiskluzné vlastnosti, barvy a barevné kombinace, snadné čištění.

Jste li rozhodnuti pro provedení podlahy neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, poskytneme informace a vzorky pro snadnější cestu k návrhu a realizaci. Rozpočet uděláme zcela ZDARMA.

Úspěšnou stavbu bez starostí za BULLSTA

vám přeje Miroslav Bulla